Įvairių tipų stogų plovimo ir dažymo darbai

Stogas yra viena svarbiausių pastato dalis. Nuo to, kokia yra stogo būklė, priklauso ir pastato išvaizda. Priklausomai nuo to, ar stogas padengtas tinkamomis medžiagomis ir ar nuolat prižiūrimas, priklauso ir pastato eksploatavimo laikas. Šiandien gamintojai siūlo profesionalias stogo atnaujinimo medžiagas, o kai darbus atlieka geri profesionalūs meistrai, stogą ne visuomet reikia keisti. Kartais pakanka tinkamų jo atnaujinimo sprendimų.

Kas labiausiai paveikia stogą?

Pastato stogas turi atlaikyti daug įvairių jį veikiančių veiksnių. Kokybiškas stogas turi ne tik tinkamai apšiltintas, jis turi būti įrengtas be plyšių, tarpų. Stogo dengimo darbams turi būti pasirinktos tik kokybiškos medžiagos. Visgi, kad ir kaip gerai būtų įrengtas pastato stogas, ilgainiui jis ima keistis ir kartu ima mažėti jo apsauga. Dažniausiai stogas yra paveikiamas saulės spindulių. Taip pat ilgainiui jis paveikiamas drėgmės, kritulių ir vandens.

Ar visuomet stogą reikia keisti?

Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai senos statybos pastatuose stogo danga ima nepateisinti lūkesčių.  Pavyzdžiui, pasitaiko tokių atvejų, kai stogo danga ima trūkinėti, atsiplėšia ar dangoje atsiveria skylės. Tai akivaizdūs ženklai, jog stogas nebeatlieka savo funkcijos taip, kaip turėtų. Taip pat geras signalas susirūpinti stogu yra tai, jog patalpose ima kauptis drėgmė, nesilaiko šiluma, kai ima neįprastai garsiai girdėtis lauko garsai, vėjas, lietus. Visa tai rodo, kad pastato stogas jau galėjo atitarnauti savo laiką. Ar jį būtina keisti? Tikrai ne visuomet.

Labai dažnai yra galimybių stogą atnaujinti ir taip padidinti jo funkcionalumą bei pagerinti pastato kokybę. Moderniausios technologijos siūlo įvairias stogų atnaujinimo metodikas ir medžiagas Pavyzdžiui, savo darbe naudojame tokias medžiagas, kurios leidžia atkurti stogo formas ir užtikrinti pastato saugumą. Šiuolaikinės elastingos medžiagos yra gaminamos vandens pagrindu, jos apsaugoti stogą nuo drėgmės ir taršos. Tai yra puikūs sprendimai seniems stogams, kurie dengti senų technologijų medžiagomis.

Stogų plovimo darbai

Norint, kad stogas tarnautų ilgus metus, reikalinga nuolatinė jo priežiūra. Pirmiausia, reguliarus stogo plovimas. Tai reikalinga ne tik individualiuose namuose, bet ypač prižiūrint komercinius ir gamybinius pastatus. Taip pat dideliuose projektuose. Profesionaliam ir kruopščiam stogo plovimui reikalingi ne tik tai išmanantys meistrai, bet ir tam pritaikyta profesionali technika bei įranga. Visa tai turime, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės stogų plovimo paslaugas tiek reguliariai stogų priežiūrai, tiek atliekant renovaciją, ruošiant stogą atnaujinimui ar remontui.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Stogų dažymo darbai

Teikiame stogų dažymo darbus įvairiuose miestuose. Dirbame su įvairiais projektais, todėl galime pasirūpinti skirtingų pastatų stogų dažymu. Ši paslauga šiandien yra viena dažniausiai pasirenkamų, kadangi šiuolaikinės dažymo medžiagos gali atnaujinti stogą ir pagerinti jo būklę nekeičiant stogo dangos. Naudojame tik profesionalias dažymo medžiagas ir tam pritaikytą įrangą, kad galėtume įgyvendinti net sudėtingus projektus ir užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti darbo rezultatais. Kiekvienu atveju stogų dažymas pratęsia pastato eksploatavimo laiką ir pagerina pastato išvaizdą.

Ar galiu stogo atnaujinimu pasirūpinti pats?

Labai dažnai manoma, kad stogų plovimas ir stogų dažymas bei kiti priežiūros darbai nereikalauja papildomų žinių ir tai galima padaryti patiems. Galbūt tai įmanoma individualių namų gyventojams. Tačiau ir tokiu atveju žmonės rizikuoja sugadinti savo stogo dangą ir sukurti situaciją, kai reikės keisti visą stogą. Tačiau ypač tais atvejais, kai reikalinga atnaujinti komercinių ar pramoninių, viešųjų pastatų stogus, tokius darbus privalu patikėti profesionalams, kurie turi ne tik žinių, bet ir visą reikalingą įrangą.

Kuo galime padėti mes?

„Kitokia renovacija“ daug metų dirba su stogų atnaujinimo ir remonto darbais. Tiek įgyvendinant smulkius, tiek stambius renovacijos projektus, labai dažnai reikia pirmiausia pasirūpinti pastato stogo atnaujinimu. Galime atlikti profesionalius ir kokybiškus stogo dažymo darbus. Tai ne tik vizualiai atnaujins pastatą, bet ir padidins stogo kokybę. Taip pat reguliariai galime pasirūpinti, kad būtų atliktas stogų plovimas. Tai aktualu ne tik prieš stogo atnaujinimą, bet ir jeigu norite, kad stogas tarnautų ilgus metus. Esame profesionalūs savo srities specialistai, todėl galime patarti, kokie geriausi sprendimai tiktų Jūsų situacijai. Nedelskite ir susisiekite su mumis. Esame pasiruošę Jums patarti ir padėti.