Hidroizoliavimo paslaugos

Įrenginėjant patalpas, kurios yra labai drėgnos, svarbu tinkamai pasirinkti ne tik apdailą, bet ir paviršių hidroizoliavimo medžiagas. Tinkamai atlikta hidroizoliacija užtikrins, kad patalpos galėtų būti eksploatuojamos ilgą laiką, nesikauptų drėgmė ir neatsirastų pelėsio. Tam reikalingos ne tik profesionalios ir kokybiškos hidroizoliavimo medžiagos, bet ir nepriekaištingai atlikti darbai.

Kam reikalinga hidroizoliacija?

Hidroizoliacija aktuali įrenginėjant tokias patalpas kaip vonios, pirtys, tualeto kambariai. Taip pat tuomet, kai įrenginėjamos saunos, baseinai. Tai yra erdvės, kurios priskiriamos padidintos rizikos patalpoms. Jose esančios sienos ir grindys dažnai turi atlaikyti didelį kiekį drėgmės, o kartais ir vandens perteklių. Todėl kad pavyktų išvengti vandens padarytos žalos, reikalinga hidroizoliacija. Kitaip per didelis vandens kiekis gali sukelti neigiamų pasekmių. Ims ne tik kauptis drėgmė ir atsiras pelėsis, vanduo gali pažeisti patalpose įrengtus vamzdžius, sujungimus, įrangos elementus. Visa tai pakeisti ateityje kainuotų daug pinigų, todėl geriau iš anksto pasirūpinti šių elementų apsauga ir atlikti kokybišką hidroizoliaciją.

Pamatų hidroizoliacija

Hidroizoliacija taip pat labai svarbi statant pastatus. Nesvarbu, ar tai būtų individualių namų statyba, ar didelių pastatų kompleksai, visais atvejais reikalinga apsaugoti pastatų pamatus. Tam turi būti skiriamas labai didelis dėmesys. Pamatus privalu apsaugoti nuo drėgmės, nes nuo pamatų priklauso tai, kaip ilgai bus galima eksploatuoti pastatą. Pastato kokybė ir patikimumas prasideda nuo pamatų. Todėl pamatų hidroizoliacija yra privalomas darbas statybų pradžioje.

Pamatų hidroizoliacija užtikrins, kad drėgmė nesikauptų ir nesiliestų su betonu, o tai reiškia, kad išvengsite nepageidaujamų problemų. Labai svarbu, kad pamatai būtų apsaugoti dar prieš atliekant kitus statybos darbus. Kitu atveju po kelių metų, pastebėjus, kad pamatai nėra tinkamai apsaugoti, gali tekti juos atkasi ir taip kyla pavojus sugadinti jau sutvarkytą aplinką aplink pastatą. Kitu atveju pamatų hidroizoliacija galėtų būti atlikta iš vidaus, tačiau tai taip pat kainuotų išlaidų, nes tektų išmontuoti visą vidaus apdailą. Tad norint išvengti papildomų išlaidų ir užtikrinti pastato saugumą, privalu pasirūpinti pamatų hidroizoliacija iš karto.

Kaip atliekama hidroizoliacija?

Kaip jau minėta, hidroizoliacija atliekama prieš visus apdailos darbus. Nesvarbu, ar tai būtų patalpų, ar pamatų hidroizoliacija. Tam, kad paviršiai būtų apsaugoti nuo drėgmės, naudojamos įvairios hidroizoliavimo medžiagos ir hidroizoliantai. Tai gali būti tepamos medžiagos, taip pat specialios membranos, kurios yra pritaikytos šiems darbams. Atlikus hidroizoliaciją, svarbu patikrinti, ar viskas padaryta tinkamai. Pagrindinis tikslas yra ne tik apsaugoti paviršius nuo drėgmės, bet ir užtikrinti, kad neliko atvirų plyšių, erdvių, nematyti nepadengtų betono porų.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Kokios medžiagos geriausios?

Hidroizoliacijos sėkmė ir kokybė priklauso nuo naudojamų medžiagų ir nuo to, kas atlieka hidroizoliaciją. Labai svarbu žinoti, kad tokie darbai turi būti patikėti tik profesionalams. Paprasti žmonės dažnai imasi individualių pastatų hidroizoliavimo, tačiau rezultatai ne retai nuvilia, o po kurio laiko tenka klaidas taisyti profesionalams. Tad geriau sutaupyti ir tai perleisti meistrams iš karto.

Viena svarbiausių priežasčių yra tai, kad profesionalai naudojasi pačiomis naujausiomis ir geriausios kokybės medžiagomis. Atliekant hidroizoliaciją, labai svarbu, kad medžiagos derėtų tarpusavyje. Pasitaiko atvejų, kai naudojant skirtingų gamintojų medžiagas, rezultatas nuvilia. Todėl geriausia rinktis meistrus, kurie specializuojasi šioje srityje, turi nemažai patirties ir žino, kokias medžiagas kokiu atveju geriausia rinktis.

Pavyzdžiui, mūsų meistrų naudojamos „Schonox“ medžiagos leidžia atlikti visus hidroizoliavimo darbus su vieno gamintojo medžiagomis. Jų pasiūloje yra viskas, ko gali prireikti atliekant hidroizoliaciją ir tolimesnius apdailos darbus. Tai užtikrina darbų kokybę ir patikimumą.

Kuo galime padėti?

UAB „Kitokia renovacija“ daug metų atlieka įvairius hidroizoliacijos darbus. Mūsų teikiamos paslaugos yra aukščiausios kokybės. Dirbame su įvairiais projektais, todėl galime užtikrinti kokybišką ir laiku atliktą hidroizoliaciją.

Mūsų tikslas yra apsaugoti Jūsų pastatus ir patalpas, todėl dirbame tik su profesionaliomis hidroizoliacijai gaminamomis medžiagomis. Visos jos yra patvirtintos kokybės ženklu ir yra vertinamos geriausių meistrų pasaulyje. Kiekvienu konkrečiu atveju galime pritaikyti geriausiai tinkamus sprendimus ir atlikti visus hidroizoliavimo darbus.

Pradedate naujas statybas ar įgyvendinate projektus, kuriuose bus įrengtos patalpos su reikalinga hidroizoliacija? Galite kreiptis į mus ir mes patarsime bei pasirūpinsime, kad hidroizoliacija būtų atlikta kokybiškai ir tik naudojant geriausias medžiagas.