Epoksidinės grindys

Ar ir Jūs, pamatę automobilių salonuose, biuruose, viešose įstaigose ar parodų salėse nuolat spindinčias grindis, svarstote, kaip galima nuolat išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą? Tai leidžia užtikrinti tinkamas grindų paruošimas ir grindų dangos pasirinkimas. Vienas geriausių sprendimų – epoksidinės grindys. 

Kodėl verta rinktis epoksidines grindis?

Paprastas paruošimas

Epoksidines grindis galima įrengti ant įvairių paviršių: betono, senų plytelių, dažytų grindų ar senos epoksidinės dangos. Esamas paviršius nušlifuojamas su dulkių nusiurbimo sistema, užtaisomi grindyse esantys plyšiai, o tada įrenginėjama epoksidinė danga. Svarbiausia užtikrinti, jog grindų pagrindas nebūtų drėgnas. Taip pat svarbu žinoti, kad įrengiant epoksidines grindis, aplinkos temperatūra turėtų būti ne žemesnė nei 15 laipsnių šilumos. Epoksidinių grindų įrengimas – nesudėtingas procesas, kuris grindis pavers išskirtinai patvariomis ir atspariomis nešvarumams.

Ilgaamžiškumas

Tinkamai parinkta grindų sistema ir įrengtos epoksidinės grindys užtikrina ilgą tarnavimo laiką, kuris gali siekti net kelis dešimtmečius. Tokio tipo grindų dangos yra ypač populiarios komercinės bei pramoninės paskirties patalpose.

Platus pritaikymas

Epoksidinės grindys kaina neišsiskiria nuo kitų dangų.Tai puikus pasirinkimas, kuris gali būti pritaikomas įvairios paskirties objektuose: administracinės, komercinės patalpos, metalo apdirbimo gamybiniai cechai, garažai, sandėliai ir kt.

Lengva priežiūra

Vienas svarbiausių tokio tipo grindų privalumų yra daug pastangų, laiko ar finansų nereikalaujanti priežiūra. Įrengimui naudojama epoksidinė derva ar epoksidiniai dažai padengia pagrindą besiūle danga, kuri neįgeria nešvarumų ar išsiliejusių skysčių, susikaupusius nešvarumus pakanka nuvalyti drėgna grindų šluoste ar kitomis valymui skirtomis priemonėmis.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Kur tinka epoksidinės grindys?

Sandėliavimui

Epoksidinė grindų danga yra puikus pasirinkimas įvairios paskirties sandėliavimo patalpose. Besiūlių grindų privalumas, jog yra išlaikomi aukšti higienos reikalavimai, paprasta ir nesudėtinga priežiūra.

Maisto pramonėje

Šis grindų tipas lengvai pritaikomas maisto pramonėje, įrengiamos įvairios paskirties patalpos: maisto gamybos, perdirbimo ir paruošimo, maisto produktų laikymo kambariai. Epoksidinė grindų danga atitinka visus maisto pramonei keliamus higienos reikalavimus. Liejamos dangos vientisumas leidžia užkirsti kelią mikroorganizmui plitimui, nešvarumų sankaupoms kraštuose ar siūlėse. Priežiūra ir valymas nereikalauja ypatingų pastangų: naudojamos įprastos valymo priemonės.

Prekyboje

Prekybos centruose, pavienėse parduotuvėse ar kitose prekybinės paskirties objektuose liejamos epoksidinės grindys pasirenkamos dėl estetikos ir vientiso stiliaus išlaikymo. Tokios paskirties patalpose rekomenduojamas blizgus paviršius, kuris suteikia erdvės bei švaros pojūtį. Nesudėtinga priežiūra, nereikalauja didelių finansinių bei žmogiškųjų išteklių.

Gydymo įstaigose

Ligoninės, gydytojų specialistų kabinetai, poliklinikos turi atitikti itin aukštus higienos reikalavimus esamiems paviršiams. Svarbu dar kartą pabrėžti, jog liejama epoksidinė danga yra besiūlė, kas neleidžia kauptis nepageidaujamiems mikroorganizmams bei nešvarumams tarpuose, kurių yra kitose grindų dangose. Grindys gali būti įrengiamos bendro naudojimo patalpose, koridoriuose, palatose, procedūriniuose kabinetuose ar net operacinėse. Valymas galimas įprastomis valymo priemonėmis kaip ir dezinfekuojamos agresyvesnėmis.

Garažuose ir autoservisuose

Garažų bei autodirbtuvių grindys yra nuolat veikiamos agresyvių chemikalų: tepalai, kuro likučiai, bei kiti skysčiai, kurie neretu atveju pažeidžia dangą, įsigeria į pagrindą, kuris laikui bėgant tampa nestabilus ir remontuotinas. Epoksidinės grindų dangos didžiausias privalumas yra tai, jog atlaikomi dideli mechaniniai krūviai, nepaveikios smūgiams, nukritus įrankiams nelieka žymų – svarbiausia pasirinkti tinkamą epoksidinių grindų tipą. Apsaugomas ne tik pagrindas, bet ir išgaunamas ilgaamžis rezultatas.

Biuruose

Epoksidinės grindys gali išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą visą dieną net tuomet, kai patalpoje yra daug žmonių, todėl labai dažnai šio tipo grindų danga įrenginėjama biuruose bei viešosiose įstaigose, kur žmonės visą dieną vaikšto su lauko avalyne. Tinkamai pasirinkus epoksidinių grindų dangos sistemą ir spalvų derinius, grindys nereikalaus nuolatinės priežiūros ir visuomet atrodys švarios.

Privačiose erdvėse

Dėl lengvos priežiūros ir nepriekaištingos išvaizdos epoksidinės grindys ir plytelės vis dažniau pasirenkamos įrengiant privačiuose būstuose, esančiose techninėse patalpose, tokiose kaip garažai, sandėliukai, katilinės ir pan.

Kuo galime padėti? 

UAB „Kitokia renovacija“ daug metų dirba su įvairiomis grindų dangomis, todėl mūsų asortimente – tik patikimų gamintojų produkcija. Galime pasiūlyti epoksidines grindis pagal kiekvieno poreikį. Siūlome įvairaus tipo epoksidines grindų dangas bei visas jų įrengimui reikalingas medžiagas. Nežinote, ką rinktis ir nuo ko pradėti, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.