Epoksidinės grindys

Ar ir Jūs, pamatę automobilių salonuose, biuruose, viešose įstaigose ar parodų salėse nuolat spindinčias grindis, svarstote, kaip galima nuolat išlaikyti tokią švarą? Tai leidžia užtikrinti tinkamas grindų paruošimas ir grindų dangos pasirinkimas. Vienas geriausių sprendimų – epoksidinės grindys. 

Kodėl verta rinktis epoksidines grindis?

Paprastas paruošimas

Epoksidines grindis galima įrengti ant įvairių paviršių: betono, senų plytelių, dažytų grindų ar senos epoksidinės dangos. Esamas paviršius nušlifuojamas su dulkių nusiurbimo sistema, užtaisomi grindyse esantys plyšiai, o tada įrenginėjama epoksidinė danga. Svarbiausia užtikrinti, jog grindų pagrindas nebūtų drėgnas. Taip pat svarbu žinoti, kad įrengiant epoksidines grindis, aplinkos temperatūra turėtų būti ne žemesnė kaip 15 laipsnių šilumos. Epoksidinių grindų įrengimas – nesudėtingas procesas, kuris grindis pavers išskirtinai patvariomis ir atspariomis nešvarumams.

Ilgaamžiškumas

Tinkamai parinkta sistema ir įrengtos epoksidinės grindys užtikrina ilgą tarnavimo laiką, kuris gali siekti net kelis dešimtmečius. Todėl tokio tipo grindų danga bei epoksidinė derva  yra labai populiari komercinėse patalpose bei pramonės srityje. 

Platus pritaikymas

Epoksidinės grindys kaina neišsiskiria nuo kitų dangų. Todėl jos dažniausiai įrengiamos komerciniuose ir pramoniniuose objektuose, taip pat techninėse patalpose. Tai puikus pasirinkimas plačiai pritaikomas administracinėse patalpose, metalo apdirbimo gamybiniuose cechuose, komercinėse patalpose, garažuose ir kt.

Lengva priežiūra

Vienas svarbiausių tokio tipo grindų privalumų yra tai, kad šioms grindims naudojama epoksidinė derva ir epoksidiniai dažai sukuria tokį grindų paviršių, kuris neįgeria nešvarumų. Todėl šias grindis lengva prižiūrėti. Susikaupusius nešvarumus pakanka nuvalyti šlapiu skuduru ar šluoste. Tai užtikrina lengvą ir mažai laiko kainuojančią grindų priežiūrą. 

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Kur tinka epoksidinės grindys?

Sandėliavimui

Epoksidinės grindys dažnai pasirenkamos įvairiose pramonės srityse, kur labai svarbus patikimas ir kokybiškas sandėliavimas. Ten, kur reikalingi ilgaamžiai sprendimai, užtikrinantys aukštą higieną, epoksidinė derva yra puikus pasirinkimas.

Maisto pramonėje

Kai reikalinga užtikrinti, kad grindys nekauptų nešvarumų, būtų lengvai prižiūrimos ir atitiktų aukščiausius tarptautinius higienos reikalavimus, dažnai pasirenkamos epoksidinės grindys. Epoksidinės grindys yra besiūlės, todėl užkerta kelią mikroorganizmų plitimui, nešvarumų kaupimuisi. Todėl jos yra lengvai pritaikomos maisto pramonėje, kai reikia įrengti grindis maisto gamybos, perdirbimo ar paruošimo patalpose, taip pat kai reikia įrengti grindis maisto sandėliavimui.

Prekyboje

Labai dažnai epoksidines grindis galime pamatyti parduotuvėse, prekybos centruose ir kitose prekybos vietose, kur svarbu išlaikyti stilių ir nepriekaištingą grindų švarą. Dėl to, kad šio tipo grindys nekaupia nešvarumų, o jos paviršius neleidžia įsigerti skysčiams, epoksidinė danga dažnai pasirenkama prekyboje. Blizgi danga puikiai atrodo, suteikia švaros pojūtį, o kartu yra labai lengvai prižiūrima.

Gydymo įstaigose

Dėl to, kad šio tipo grindų danga atitinka aukščiausius higienos reikalavimus, epoksidinės grindys, kurios yra besiūlės ir lengvai valomos, dažnai lengvai pritaikomos ir gydymo įstaigose. Epoksidinės grindys kaina yra patrauklios, todėl jos gali būti įrengiamos tiek bendro naudojimo patalpose, tiek koridoriuose, palatose ar operacinėse

Garažuose ir autoservisuose

Dėl šiose vietose dažnai pasitaikančių įvairių skysčių išbėgimo pavojaus, epoksidinės grindys dažnai montuojamos garažuose ir autoservisuose. Jos ne tik ilgiau išlieka švarios, bet ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Tinkamai pasirinktos epoksidinių grindų sistemos nebus paveiktos smūgių, neatsiras įbrėžimų

Biuruose

Epoksidinės grindys gali išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą visą dieną net tuomet, kai patalpoje yra daug žmonių, todėl labai dažnai šio tipo grindų danga montuojama biuruose bei viešosiose įstaigose, kur žmonės visą dieną vaikšto su lauko avalyne. Tinkamai pasirinkus epoksidinių grindų dangos sistemą ir spalvų derinius, grindys nereikalaus nuolatinės priežiūros ir visuomet atrodys švarios.

Privačiose erdvėse

Dėl lengvos priežiūros ir nepriekaištingos išvaizdos epoksidinės grindys ir plytelės vis dažniau pasirenkamos įrengiant privačiuose būstuose esančiose techninėse patalpose, tokiose kaip garažai, sandėliukai, katilinės ir pan.

Kuo galime padėti? 

UAB „Kitokia renovacija“ daug metų dirba su įvairiomis grindų dangomis, todėl mūsų asortimente – tik patikimų gamintojų produkcija. Galime pasiūlyti epoksidines grindis. Pagal kiekvieno poreikį galime pasiūlyti tinkančias epoksidinių grindų dangas bei visas jų montavimui reikalingas medžiagas. Nežinote, ką rinktis ir nuo ko pradėti, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.