Paslaugos

UAB „Kitokia renovacija“ daug metų specializuojasi kaip patikimas profesionalių renovacijai ir statybos darbams reikalingų medžiagų tiekėjas. Esame ne tik Europos gamintojų produkcijos atstovas Lietuvoje, galintis atsakyti į visus rūpimus klausimus, bet ir patikimas paslaugų teikėjas. 

Epoksidinių ir kitų polimerinių grindų medžiagos ir dengimas

Epoksidinės grindys – vienas populiariausių pasirinkimų viešuosiuose ir individualiuose statybos ar renovacijos projektuose. Šio tipo ilgaamžės grindys įrengiamos itin greitai, užtikrina, kad grindų danga visuomet atrodys nepriekaištingai, bus lengvai prižiūrima, netrupės ir nedulkės. Siūlome visas šių grindų dengimui ir įrengimui reikalingas medžiagas. O prireikus, patys atvyksime ir įrengsime grindis, kurios tarnaus daug metų. 

Daugiau

Linijų žymėjimas

Daugelyje pramoninių ar gamybinių objektų reikalingas kokybiškas grindų ženklinimas ir linijų žymėjimas, kuris atlieka labai svarbią darbo saugos ir tvarkingą patalpų judėjimo funkciją. Tiekiame tam pritaikytas medžiagas, grindims ir kitiems paviršiams pritaikytus dažus, kurie užtikrins, kad žymėjimas  ilgą laiką išliktų matomas, nenusitrintų ir nekeistų spalvos. 

Daugiau

Fasadų plovimo, paruošimo ir dažymo paslaugos

Vienas svarbiausių darbų, atliekant pastatų renovaciją, tai fasadų atnaujinimas ir dažymas. Net ir apleistą pastato fasadą galima atnaujinti, pritaikius specialias medžiagas, galima jį impregnuoti ir užtikrinti, kad šiluma namuose laikytųsi ilgiau, o viduje nesikauptų drėgmė.

Daugiau

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Betoninių grindų remonto
ir lyginimo paslaugos

Betoninės grindys vertinamos dėl savo ilgo tarnavimo ir lengvos priežiūros. Atnaujinsime, išlyginsime ir naujai išliesime betonines grindis. Tik tinkamai paruoštos grindys užtikrina saugumą ir higienos reikalavimus komercinėse ir pramoninėse patalpose.

Daugiau

Įvairių tipų stogų plovimo
ir dažymo darbai

Nuo stogo kokybės, priklauso ir pastato gyvavimo laikas. Daug metų dirbame su stogo dangos atnaujinimo darbais. Kokybiška pastatų renovacija bus tik tuomet, kai pastato stogas bus tinkamai ir profesionaliai atnaujintas. Naudojant tam pritaikytas medžiagas, atnaujinus, nuplovus ir nudažius stogą, padidinamas jo tarnavimo laikas ir suteikiama nauja išvaizda pastatui.

Daugiau

Įvairių paviršių hidroizoliavimo paslaugos

Bendradarbiaujame su profesionaliais hidroizoliavimui reikalingų medžiagų gamintojais ir tiekėjais, todėl galime greitai ir kokybiškai atlikti hidroizoliavimo paslaugas. Tai puikus pasirinkimas ne tik pramonėje, laivų statyboje, bet ir privačiuose projektuose, kai įrenginėjami baseinai, pirtys ir pan.

Daugiau