Paslaugos

UAB „Kitokia renovacija“ daug metų specializuojasi kaip patikimas profesionalių renovacijai ir statybos darbams reikalingų medžiagų tiekėjas. Esame ne tik Europos gamintojų produkcijos atstovas Lietuvoje, galintis atsakyti į visus rūpimus klausimus, bet ir patikimas paslaugų atlikėjas. 

Liejamų grindų dangų įrengimas

Liejamos grindų dangos (epoksidinės, poliuretaninės, poliuretancementinės) – aktyviai populiarėjantis pasirinkimas pramoniniuose ir komerciniuose objektuose ar renovacijos projektuose. Šio tipo grindys įrengiamos itin greitai, užtikrina, kad grindų danga bus lengvai prižiūrima, apsaugota nuo skysčių įgeriamumo, bei tarnaus ilgus metus. Mūsų įmonės ekspertai gali Jums pasiūlyti optimalų spręndimą renkantis šio tipo grindų dangas.

Daugiau

Linijų žymėjimas

Daugelyje pramoninių ar gamybinių objektų reikalingas kokybiškas grindų ženklinimas ir linijų žymėjimas. Teisingas patalpų suženklinimas užtikrina griežtus darbo saugos reikalavimus bei saugų ir tinkamą darbuotojų ar technikos judėjimą patalpose. Tiekiame grindų bei kitų paviršių žymėjimui pritaikytas medžiagas, kurios užtikrins, kad ženklinimas ilgą laiką išliktų matomas, nenusitrintų ir nekeistų spalvos. 

Daugiau

Fasadų plovimo, paruošimo ir dažymo paslaugos

Vienas svarbiausių darbų, atliekant pastatų renovaciją – fasadų atnaujinimas ir dažymas. Net ir apleistą pastato fasadą galima atnaujinti, pritaikius specialias medžiagas, pavyzdžiui, galima jį impregnuoti ir užtikrinti, kad šiluma namuose laikytųsi ilgiau, o viduje nesikauptų drėgmė.

Daugiau

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Betoninių grindų remonto
ir lyginimo paslaugos

Betoninės grindys vertinamos dėl savo ilgo tarnavimo laiko ir lengvos priežiūros. Atnaujinsime, išlyginsime ir naujai išliesime betonines grindis. Tik tinkamai paruoštos grindys užtikrina saugumą ir higienos reikalavimus komercinėse ir pramoninėse patalpose.

Daugiau

Įvairių tipų stogų plovimo
ir dažymo darbai

Pastato gyvavimo laikas priklauso ir nuo stogo būklės. Kokybiška pastatų renovacija bus tik tuomet, kai pastato stogas bus tinkamai ir profesionaliai atnaujintas, naudojant tam pritaikytas medžiagas. Stogas yra plaunamas ir dažomas, taip prailginamas tarnavimo laikas ir suteikiama nauja išvaizda. Daug metų dirbame su stogų dangos atnaujinimo darbais, tad galime suteikti profesionalią konsultaciją.

Daugiau

Įvairių paviršių hidroizoliavimo paslaugos

Bendradarbiaujame su profesionaliais hidroizoliavimui reikalingų medžiagų gamintojais ir tiekėjais, todėl galime greitai ir kokybiškai atlikti hidroizoliavimo paslaugas. Tai puikus pasirinkimas ne tik pramonėje, laivų statyboje, bet ir privačiuose projektuose, kai įrenginėjami baseinai, pirtys ir pan.

Daugiau