Linijų žymėjimas

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė veikia gamybos ar logistikos,  pramonės srityje, kiekvienoje veikloje labai svarbu tinkamai įrengtos patalpos ir saugios darbo sąlygos. Kai kuriose veiklose tam būtinai reikalingas linijų žymėjimas, kuris užtikrina saugų darbo atlikimą ir aiškias judėjimo trajektorijas.

Kur reikalingas pramoninis linijų žymėjimas?

Viduje ir lauko patalpose

Profesionalios ženklinimo priemonės leidžia įrengti linijas ir ženklus tiek lauko, tiek vidaus erdvėse. Tai patogus pasirinkimas, kai reikia įrengti ilgai tarnaujančius žymėjimus įvairiose lauko erdvėse: automobilių aikštelėse ir kituose objektuose.

Gamyboje ir sandėliavime

Pramoninis linijų žymėjimas yra labai svarbus tiek gamyboje, tiek sandėliavime. Dažniausiai gamybinėse ir sandėliavimo patalpose įrengiamas linijų žymėjimas, kuris nurodo technikos judėjimą, taip pat leidžia orientuotis sandėlio išplanavime. Linijų žymėjimas ne tik padeda judėti patalpoje, bet ir išvengti nesaugių situacijų, susidūrimo su technika ir pan.

Prie pavojingų objektų

Grindų ženklinimas dažnai pasirenkamas kaip papildoma įspėjamoji priemonė, kai svarbu pažymėti pavojingus objektus patalpoje ar lauko teritorijoje. Ženklinant galima nurodyti, koks tai objektas arba apibrėžti draudžiamą peržengti zoną ir pan.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Kaip atliekamas linijų žymėjimas?

Juostomis ir dažais

Kad linijų žymėjimas ir grindų ženklinimas tarnautų ilgus metus,  svarbiausia pasirinkti tinkamas priemones. UAB „Kitokia renovacija“ siūlo grindų, takų ir linijų ženklinimo įrengimo darbus, kurie atliekami naudojant tik profesionalias tam skirtas priemones. Pramoninis linijų žymėjimas gali būti atliekamas specialiomis juostomis arba tam pritaikytais dažais. Tinkamai pasirinktos priemonės užtikrins, kad linijų žymėjimas išliks ilgai matomas ir nenusitrins. Pagal poreikį galima įrengti tokias linijas ir ženklus, kurie būtų patogiai matomi ir tamsoje.

Galime paruošti dangą ženklinimui

Klientui pageidaujant, galime paruošti grindų dangą, kad ši būtų tinkama ženklinimui. Mūsų naudojamos medžiagos pritaikytos ne tik grindų, bet ir kitų paviršių ženklinimui. Esant poreikiui, galime pasirūpinti visais ženklinimo paruošimo darbais.

Pramoninis linijų žymėjimas netrukdys Jūsų darbams

Profesionaliai atliekamas grindų ženklinimas nestabdo gamybos proceso, todėl klientai nepatiria jokių nepatogumų. Profesionaliai, saugiai ir greitai įrengsime ženklinimą, o darbus atliksime taip, kad nebūtų sutrukdyta Jūsų veiklai.

Kuo galime padėti?

UAB „Kitokia renovacija“ teikia profesionalias linijų žymėjimo paslaugas. Tai reiškia, kad galime ne tik pasiūlyti kokybiškas ženklinimui reikalingas priemones, bet ir atlikti visus darbus, kad Jūsų patalpose būtų įrengti technikos judėjimo takai, sužymėtos vietos sandėliavimui ar netgi įrengtas grindų ženklinimas.