Apie mus

Apie mus

Kitokiarenovacija.lt – tai įmonė, kuri tiekia profesionalias medžiagas pramoniniams, komerciniams, viešiems ir individualiems projektams.

Mūsų įmonės tikslas – kartu su verslo partneriais tiekti tik aukščiausios kokybės ir ilgaamžės eksploatacijos medžiagas, kurios padėtų išspręsti klientų susidariusias problemas.

Nuo 4 metų padalinio gyvavimo pradžios, mūsų tiekiamus produktus ir paslaugas jau spėjo įvertinti didieji Lietuvos pramoninių ir statybinių įmonių atstovai.

Todėl esame pasiryžę ir toliau siekti teigiamų klientų atsiliepimų.

 

Kitokiarenovacija.lt tiekiama produkcija:

   • Pramoniniai metalo dažai, gruntai, lakai.
   • Fasadų dažai, impregnantai bei apsaugos nuo grafiti.
   • Vidaus sienų, lubų, grindų dažai atitinkantys aukštus higienos reikalavimus.
   • Stogų dažai, hidroizoliantai, hermetikai, mastikos.
   • Epoksidinės ir poliuretaninės, liejamos ir dažomos grindų dangos.
   • Metalinių angarų ar sunkiųjų konstrukcijų renovavimo sistemos.
   • Terasų, baseinų, talpyklų hidroizolacijos.

 

 Mūsų atstovaujami gamintojai:

Rust-oleum Olandijos dažų gamintojas, kuris pradėjo veiklą nuo 1921m. Rust-Oleum gamina naujos kartos dažus, pritaikytus profesionaliems meistrams ir vartotojams, kurie tikisi ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės. Gamintojo dažų asortimente yra metalo dažymo sistemos, produktai fasadų renovacijai, grindų, stogų ir higieniniai dažymo produktai.
Mathys „Mathys“ tai neatskiriama Rust-Oleum gamintojo dalis, įsikūrusi Belgijoje, kuri atsakinga už vandens pagrindo dažymo produktų gamyba. Šis gamintojas savo asortimente turi didelį spektrą produktų, kaip sienų ir lubų dažai, fasadų dažymo sistemos, medienos, stogų, grindų dažai bei gruntai.
Paint Eco Latvijos natūralių medienos padengimo produktų gamintojas PAINTECO siūlo tik pačius natūraliausius produktus ilgaamžei medienai 
Epokate Gamintojas iš Estijos, kuris tiekia dviejų komponentų epoksidines grindų dangas pramoninei ir individualiai rinkai. Šio gamintojo siūlomos sistemos suteikia galimybę įsirengti tvirtas, dėvėjimuisi atsparias, higieniškas grindis, kurios atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus.
Schonox SCHÖNOX siūlo aukščiausios kokybės gaminius profesionalams ir buitiniams vartotojams. Rasite patikimą ir efektyvų sprendimą visiems darbams – nuo pagrindo paruošimo ir išlyginimo iki siūlių sandarinimo.
Casco Casco siūlo aukščiausios kokybės gaminius profesionalams ir buitiniams vartotojams. Rasite patikimą ir efektyvų sprendimą visiems darbams – nuo pagrindo paruošimo ir išlyginimo iki siūlių sandarinimo.