Apie mus

UAB „Kitokia renovacija“ – profesionalias statybos ir renovacijos medžiagas, bei paslaugas siūlantis tiekėjas. Daug metų dirbame su pramonės, komercijos, viešais ir individualiais projektais, kuriuose reikalingi kokybiški, patikimi, šiuolaikiški ir profesionalūs sprendimai.

Turite klausimų?

Patikimas partneris

Taip pat teikiame ir renovacijos paslaugas, kurias atliekant naudojame mūsų siūlomą produkciją. Esame patikimas renovacijos partneris, galintis pasiūlyti profesionalų grindų įrengimą, įvairių paviršių impregnavimo ir dažymo paslaugas. Dirbame ir su specializuotais projektais, todėl turime žinių ir patirties dirbant su didelių apkrovų veikiamais ir aukščiausios higienos reikalaujančiais gamybos, maisto pramonės ar kitais objektais.

Produktų pristatyma ir paslaugų atlikimą vykdome visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Džiaugiamės, tuo, jog esame vertinami kaip patikimas tiekėjas, todėl esame sukūrę nuolatinių klientų ir partnerių tinklą. Jų esame vertinami dėl vertybių, kuriomis vadovaujamės savo veikloje: 

Nestandartiniai sprendimai
Didžiausias dėmesys kokybei
Inovatyvus požiūris į renovaciją
Lankstus prisitaikymas prie kliento situacijos
Nuolatinė produkcijos ir paslaugų kokybės kontrolė

Mūsų misija

Tiekti aukščiausios kokybės medžiagas, kurios yra ilgaamžės
ir leidžia klientui įgyvendinti jo poreikius atitinkančius
projektinius sprendimus.

Mūsų vizija

Tapti lyderiaujančiu renovacijai reikalingų medžiagų tiekėju Lietuvoje ir už jos ribų, kuriuo pasitiki stambiausi statybos verslo subjektai, kuriantys individualius ir viešuosius projektus.