Fasadų plovimas ir dažymas

Pastato fasadas, kaip ir stogas, yra labiausiai veikiamas aplinkos veiksnių: drėgmė, krituliai, stiprus vėjas, saulės spinduliai, augmenija. Ilgainiui fasadas praranda ne tik savo išvaizdą, bet ir funkcionalumą. Per daug metų fasado apdaila gali pasikeisti, o tai gali nulemti, jog pastato viduje nesilaikys šiluma, ims kauptis drėgmė, svarbu savalaikis, profesionalus fasado atnaujinimas, tinkamai atlikti paruošimo ir dažymo darbus, kurie padės sugrąžinti fasadui jo ankstesnę išvaizdą ir funkcionalumą.

Fasado atnaujinimas

Komercinių, viešųjų pastatų ir privačių projektų renovacija labai dažnai prasideda būtent nuo fasado atnaujinimo. Svarbiausia tinkamai įvertinti, kokios būklės yra fasadas ir nuspręsti, kokie atnaujinimo darbai bus reikalingi. Kiekviename darbų etape svarbu rinktis tik kokybiškas ir tik šiems darbams pritaikytas medžiagas. UAB „Kitokia renovacija“ dirba tik su tarptautinėje rinkoje pripažintais fasado darbams medžiagas gaminančiais tiekėjais, kuriais pasitiki net stambiausios statybų įmonės.

Fasado plovimas

Pirmasis etapas, nuo kurio prasideda pastato fasado atnaujinimo darbai – plovimas. Pašalinami nešvarumai ir nestabilios detalės (atsilupę dažai, atitrupėjęs tinkas). Tik vėliau galima atnaujinti fasadą, rinktis naujas medžiagas ar dažyti. Be to, kartais fasado plovimo darbai reikalingi net neatliekant renovacijos. Ne visuomet fasadą reikia keisti ar atnaujinti jo apdailą. Kartais pakanka nuplauti susikaupusius nešvarumus, o tai padaryti neturint tinkamos įrangos yra labai sudėtinga. Todėl siūlome fasadų plovimo paslaugas greitai ir kokybiškai. Nuplauta fasado apdaila atgaus pirminę išvaizdą ir atrodys kaip nauja.

Fasado paruošimas

Jeigu Jums reikalingas fasado atnaujinimas, reikia tinkamai pasiruošti tokiems darbams. Pavyzdžiui, išlyginti esamą fasadą, jeigu per daug metų jis pakeitė formą. Taip pat svarbu pašalinti nešvarumus, senus dažus, užtaisyti plyšius. Priklausomai nuo to, kokia bus fasado apdaila, priklauso ir paruošimas. Vienu atveju gali būti reikalingas tinkavimas, o kitu – medinės konstrukcijos. Nepaisant to, kokie darbai atliekami vėliau ir kokia fasado apdaila pasirinkta, profesionaliai paruošiame įvairių pastatų fasadus.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Susisiekite su mumis

Fasado dažymas

Tai yra šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų, kai norima pasirūpinti kokybiška ir ilgus metus tarnausiančia fasado apdaila. Pagrindas fasado dažymui gali būti įrengiamas ant įvairių paviršių: betono, medžio tinko ir kt. Paviršius yra padengiamas tam pritaikytu gruntu, o tuomet gali būti atliekami fasado dažymo darbai. Labai svarbu, kad gruntavimo ir dažymo darbai būtų atliekami tų pačių meistrų, nes geriausius rezultatus galima pasiekti naudojant derančias priemones. Mūsų meistrai daug metų dirba su fasado dažymo darbais, todėl žino, kaip tarpusavyje derinti medžiagas ir kokias rinktis, kad rezultatas būtų kuo geresnis ir ilgaamžiškesnis.

Fasado impregnavimas

Jeigu esama pastato fasado apdaila yra nepažeista mechaniškai, tačiau ilgainiui prarado savo svarbiausias apsaugos funkcijas, visai nebūtina fasado keisti. Fasado apdaila gali būti atnaujinta pasitelkus profesionalias tam pritaikytas priemones. Vienas šiuolaikiškiausių sprendimų – fasado impregnavimas. Impregnantai, skirti fasadui, yra pagaminti taip, kad atnaujintų fasado išvaizdą ir atkurtų jo pirmines savybes. Pavyzdžiui, jeigu pastate nesilaiko šiluma ar kaupiasi drėgmė, gali būti, jog visai nebūtinai fasadas turi būti keičiamas. Problemai išspręsti gali pakakti fasado impregnavimo darbų. Tai šiuolaikinė ir pigesnė alternatyva, kuri užtikrins, kad darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai. Impregnavimas yra daug paprastesnis ir mažiau kaštų reikalaujantis pasirinkimas nei viso fasado keitimas.

Kuo galime padėti?

UAB „Kitokia renovacija“ teikia visas fasado plovimo, paruošimo, dažymo ir impregnavimo paslaugas. Dirbame daug metų su įvairiais projektais, todėl galime pasirūpinti profesionaliais fasado atnaujinimo ir renovacijos darbais. Tai specifiniai darbai, reikalaujantys žinių ir patirties, todėl mūsų klientai renkasi mus kaip patikimą ir ilgai šioje srityje dirbantį partnerį. Dirbame tiek su stambiais statybos projektais, tiek su mažais užsakymais. Pasirūpinsime komercinių, individualių, pramoninių pastatų fasado apdaila, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Po atliktų darbų fasadas vėl bus funkcionalus ir patikimas.

Galime ne tik atlikti visus reikalingus darbus, bet ir profesionaliai patarti. Pavyzdžiui, jeigu manote, kad Jums reikalinga nauja fasado apdaila, galime patarti, kokias medžiagas ir sprendimus geriausia rinktis konkrečioje situacijoje. Apžvelgsime skirtingų pasirinkimų galimybes, privalumus ir trūkumus. O esant poreikiui, atliksime visus reikalingus darbus bei pasirūpinsime tolimesne priežiūra ar fasado būklės įvertinimu.