Industrijos

Labai svarbu suprasti, kad kiekvienai situacijai yra reikalingi tam tikri specifiniai problemos sprendimo būdai. Įsiklausant į kliento problemas ir įvertinus aplinkos situaciją, visada ieškome ir siūlome tik optimaliausius statybos ir renovacijos sprendimus.

Maisto pramonė

„Kitokia renovacija“ teikia ne tik grindų įrengimo, bet ir remonto bei renovacijos paslaugas. Turime daug metų patirties, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir laiku bei tinkamai atliktus darbus.

Daugiau

Sandėliavimui

Kad sandėliuose darbas vyktų sklandžiai, o produktai būtų tinkamai apsaugoti, svarbu pasirūpinti ne tik grindų, bet ir sandėlio pastatų priežiūra bei atnaujinimu. Laiku atlikti remonto darbai prisideda prie pastato efektyvumo išlaikymo ir pagerina pastato patikimumą. Mūsų meistrai dirba su fasado, grindų, stogų atnaujinimo darbais bei izoliavimo paslaugomis. Štai dažniausiai klientų užsakomos paslaugos.

Daugiau

Ieškote tinkamų sprendimų industriniams objektams?

Parašykite mums

Laivų pramonė

Laivų pramonėje remonto ir renovacijos paslaugas reikia patikėti tik šioje srityje dirbantiems profesionalams. „Kitokia renovacija“ daug metų dirba su laivų pramonės objektais ir gali pasiūlyti visas reikalingas laivų ir jų patalpų atnaujinimo paslaugas.

Daugiau

Pramoninė statyba

Pramoninės statybos objektuose taip pat labai dažnai užsakomos ir kitų pastato dalių renovacijos paslaugos. „Kitokia renovacija“ dirba su įvairiais projektais ir objektais, todėl teikia profesionalias ir kokybiškas paslaugas, kurių gali prireikti renovacijos ar remonto metu.

Daugiau