Maisto pramonė

UAB „Kitokia renovacija“ teikia ne tik grindų įrengimo, bet ir remonto bei renovacijos paslaugas. Turime daug metų patirties, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir laiku bei tinkamai atliktus darbus.

Įvairių paviršių hidroizoliacija

Tai labai svarbu, norint užtikrinti tinkamą higieną maisto pramonės patalpose. Dirbame tik su profesionaliomis paviršių hidroizoliacijai skirtomis medžiagomis ir hidroizoliantais, kurie patikimai apsaugo paviršius ir patalpas nuo drėgmės ir vandens pertekliaus.

Stogų plovimo ir dažymo paslaugos

Pasirinkus tinkamus stogo plovimo ir dažymo metodus, galite išvengti brangaus stogo keitimo. Dirbame su naujausiomis medžiagomis, leidžiančiomis atkurti stogo struktūrą, o padengus stogą specialiais dažais, pagerinama ne tik pastato išvaizda, bet ir jo funkcionalumas.

Betoninių grindų remontas ir lyginimas

Jeigu Jūsų patalpose reikalingas grindų remontas ar lyginimas, galime atlikti tai greitai ir profesionaliai. Dirbdami laikomės visų saugos ir higienos reikalavimų. O svarbiausia – darbus atliekame laiku.

Fasadų plovimas, paruošimas ir dažymas

Teikiame įvairių pastatų fasadų priežiūros ir remonto paslaugas. Fasadų dažymas gali padidinti pastato energetinį efektyvumą ir prailginti jo eksploatavimo laiką.