Kuo dažyti stogus?

Galvosūkis – Kuo dažyti stogus?

Nesandarus, nublukęs, apkerpėjęs, aprūdijęs ar kitų defektų turintis stogas, tai ženklas, kad atėjo metas keisti senąją stogo dangą. Bet ar susimąstėte, kad tai nėra vienintelis ir paprasčiausias pasirinkimas sutvarkyti senąją stogo dangą? Keičiant senąją namo stogo dangą, jūs išleisite daug pinigų ir sugaišite daug brangaus laiko.

Visi  šie  namo stogo simptomai gali  būti renovuojami paprastesniu ir pigesniu būdu – dažant, hermetizuojant, izoliuojant. Šiuo sprendimu jūs išvengsite didelių finansinių ir laiko kaštų, atsiradusių dėl senos dangos nuardymo, transportavimo, utilizavimo, naujos dangos transportavimo, ilgo darbo pasiruošimo, montavimo ir begalės kitų darbų.

Todėl, kitokiarenovacija.lt pateikia keletą sprendimų, kurie išspsręs jūsų stogo renovacijos problemą.

Skardiniai stogai

Dažniausia skardinių stogų problema – korozija. Šis procesas vyksta dėl to, kad stogas kenčia nuo pastovios drėgmės, vėjo, didelių temperatūrinių skirtumų. Naudodami įprastus metalo dažus, jūsų problema bus išspręsta tik trumpam laikui,  kitaip tariant, paslėpsite esamą problemą.

Todėl mes jums siūlome išeitį. Tai Olandijos gamintojo Rust-Oleum revoliuciniai dažai metalui – „Noxyde“. Šis produktas sėkmingai diegiamas nuo 1972 metų. Pagrindinis produkto pranašumas yra tas, kad jų elastingumas neturi analogų Lietuvoje ir siekia net 200%, ko pasekoje, dažai nebijo stogo konstrukcijos ar dangos judėjimo ir yra visiškai nelaidūs vandeniui. Kitas didelis pranašumas – dangos storis. Įprastiniai skardinio stogo dažai gali siekti tik 0,05 – 0,1 mm dažų sluoksnio storį, dažų „Noxyde“ – net nuo 0,35 mm. Todėl, padengus stogą šios produktų linijos gaminiais, jūsų stogą saugos vientisa elastomerinė membrana.

Bituminiai ar naujo betono stogai

Bituminė stogo danga turi vieną pagrindinę blogą savybę – ši danga stipriai juda, esant dideliems temperatūrų skirtumams, todėl po kurio laiko joje atsiranda dideli įtrūkimai ar oro pūslės. Dengiant stogą bitumine danga, jums reikia kelti sunkiai sveriančią įranga ant stogo. Paprastesnis būdas naudoti dažymo procesu dengiamas stogų dangas.

Rust-Oleum produktų asortimente yra poliuretaniniai, uretaniniai ir akriliniai stogų dažai, kurie yra itin elastingi, saugo nuo rūgštinio lietaus, ultravioletinių saulės spindulių, karščio, šalčio ir įvairių teršalų. Jie yra nedegūs, savaime gesinantys ugnį. Šių produktų darbų technologija yra itin paprasta. Juos galima dengti dažymo būdu, naudojant teptukus, volelius ar purkštuvus, todėl šias dangas gali įsirengti ir paprastas žmogus. Dangas papildomai galima sutvirtini naudojant armuotą ar austą paklotą.

Stogas padengtas šiais kokybiškais produktais jums tarnaus daugelį metų.

Čerpiniai, šiferiniai stogai

Per ilgus čerpinių ar šiferinių stogo dangų tarnavimo metus, šios dangos praranda estetinę vertę – atsiranda samanos, kerpės, išblunka spalvos. Todėl taupant jūsų pinigus ir laiką, siūlome renovacijos paketą, kuris išspręs jūsų stogo problemas.

Kitokiarenovacija.lt atstovauja Rust-Oleum gamyklą, kuri siūlo itin didelį sukibimą su senais čerpiniais ar šiferiniais stogais turinčius stogų dažus, kurie atnaujins ir pagrąžins jūsų pastato stogo estetiką. Dėl savo skvarbios savybės, dažai itin stipriai geriasi į pagrindą. Šių dažų darbų technologija yra itin paprasta. Darbų eiga susideda iš 3 etapų: stogo plovimas aukšta vandens srove, gruntavimas, dažymas.