Patikima garažo grindų danga

Garažo grindys yra veikiamos didelės apkrovos, todėl jos privalo būti labai stiprios, ir gerai apsaugotos paskutiniu garažo grindų dangos sluoksniu. Danga paprastai veikia kaip gynybinis sluoksnis, kuris apsaugo paviršių nuo nusidėvėjimo.

Idealus būdas apsaugoti jūsų betonines grindis – epoksidinė garažo grindų danga. Tai yra puikus pasirinkimas, Patikima garažo grindų danganorint įsirengti išvaizdžias ir patvarias jūsų namo ar garažo grindis. Juk niekam nepatinka sutrūkinėjusios ir trupančios garažo grindys. Jei padengsite jas epoksidine grindų danga, tai jums padės išgauti ilgalaikį efektą ir sutaupyti pinigų.

Grindys, padengtos epoksidine garažo grindų danga ne tik atrodys gražiai, bet jas taip pat bus lengva prižiūrėti. Daugelis profesionalių automobilių parduotuvių ar remonto dirbtuvių turi gražias blizgančias grindis; jūsų garažo grindys nuo šiol gali atrodyti taip pat! Šios dangos padės išvengti dėmių, kurios atsiranda nuo alyvos ir naftos produktų. Atstumdama vandenį epoksidinė danga neleidžia jam įsigerti į paviršių, suformuodama vandens karoliukus, kuriuos tereikės nusausinti.

Rust-Oleum – tai gamintojas, kuris gali pasiūlyti šias patikimas epoksidines grindis. Rust-Oleum yra plačiai pasaulyje žinomas dažų gamintojas, kuris veikia net nuo 1921 metų. Šis koncernas siūlo labai platų grindų dangų asortimentą. Geriausias šio gamintojo siūlomas garažo grindų produktas – EPOXYSHIELD. Šio produkto pranašumas tas, kad tai yra viena pakuotė, kurioje įeina visos medžiagos, kurias naudojant įsirengsite garažo grindis patys.

Rust-Oleum EPOXYSHIELD garažo grindų danga yra labai nesudėtingai įrengiama, bet prieš įrenginėjant, jūs turite įsitikinti, kad grindys būtų geros būklės. Pirmiausia pašalinkite senus grindų dažus, jei grindys jau buvo padengtos kitais grindų dažais. Sekantis svarbus aspektas – drėgmė. Jei turite problemų dėl drėgmės, jūs negalėsite įrengti epoksidinės grindų dangos, nes drėgmė neleis tinkamai sukibti dangai su betonu. Tokiu atveju, jūs privalote įrengti grindų hidroizoliaciją. Galiausiai patikrinkite, ar grindyse nėra įtrūkimų ar duobučių. Kitu atveju užpildykite jas epoksidiniu įtrūkimų ar plyšių užpildu. Atlikus visus šiuos veiksmus, išvalykite grindis, naudojant valiklį, kuris yra EPOXYSHIELD pakuotėje.

Paskutinis darbas – grindų dažymas EPOXYSHIELD dažais. Šie dažai suteiks jūsų grindims išvaizdaus blizgumo, jas bus lengva valyti ir prižiūrėti. Jei norite išgauti dekoratyvų paviršių, naudokite plastiko atraižas, kurios įeina į EPOXYSHIELD pakuotę. Paprastai, viena pakuote jūs padengsite apie 20 kvadratinių metrų garažo grindų.