Medienos dažai, beicas ir dažai medienai

Natūrali dažyvė/beicas medinėms terasoms

Natūrali medienos dažyvė/beicas terasoms

Plačiau

Medienos putos TIMBERGUARD

Medienos priežiūrai skirtos putos

Plačiau

Medienos alyva TIMBERGUARD

Natūrali apsauginė alyva, mediniams lauko elementams

Plačiau

Medienos valiklis TIMBEREX BIO-C

Ph7 neutralus valiklis, mediniams alyva dengtiems paviršiams

Plačiau

Medienos putos TIMBEREX SATIN OIL

Remontinės putos, dengtiems alyva  interjero paviršiams

Plačiau

Medienos alyva TIMBEREX SATIN OIL GOLD

Skaidri, kieta, remontinė alyva

Plačiau

Remontinė alyva TIMBEREX SATIN

Remontinė alyva, alyva dengtiems paviršiams

Plačiau

Medienos alyva TIMBEREX FREE

Bespalvė alyva  grindims, be tirpiklio

Plačiau

Medienos impregnantas TIMBEREX HARD-WAX OIL

Greitai džiūstantis impregnantas įvairiems medžio paviršiams

Plačiau

Tradicinė medienos alyva TIMBEREX NATURAL

Tradicinė alyva mediena, buitinėms patalpoms

Plačiau

Pigmentuota alyva medienai TIMBEREX COLOURED

Naūrali pigmentuota alyva medienai

Plačiau

Medienos alyva su karnauba vašku TIMBEREX WAX-OIL

Greitai džiūstanti alyva su karnauba vašku, be tirpiklių

Plačiau

Medienos alyva komercinėms patalpoms TIMBEREX HEAVY DUTY UV

Medienos alyva komercinių patalpų paviršiams

Plačiau

Natūrali grindų alyva PAINTECO

Giliai besiskverbianti alyva grindims, kuri padidina atsparumą dilimui, bei išryškina medžio tekstūrą.

Plačiau

Naturalūs medienos dažai PAINTECO

Dažai pagaminti linų sėmenų aliejaus pagrindu, pridedant aukštos kokybės natūralių mineralinių pigmentų. Skirti tiek naujai statybai, tiek restauravimui.

Plačiau

Natūralus medienos vaškas PAINTECO

Natūralus vaškas, tinkantis mediniaims baldams, grindims ir kitiems medienos paviršiams.

Plačiau

Medienos dažyvė/beicas PAINTECO

Natūrali medienos dažyvė/beicas, spalvotam medienos padengimui ir maksimaliai apsaugai.

Plačiau

Balinta linų sėmenų alyva PAINTECO

Balinta linų sėmenų alyva, specialiai sukurta užkirsti kelią medienos pageltimui

Plačiau

Linų sėmenų alyva PAINTECO

Natūrali linų sėmenų alyva, vidaus ir lauko medienai alyvuoti

Plačiau

Medienos dažai

Lietuvoje medis yra labai populiari medžiaga baldams gaminti, namų apdailai, statybai, bei daugelyje kitų sričių. Tinkama mediena garantuoja ne tik estetiką, tačiau ir ilgaamžiškumą. Tiesa, kad ir koks patvarus yra medis – svarbu jį apsaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Geriausiai tai padaro specialiai tam sukurti medienos dažai.
Jeigu norite, kad pasirinkti dažai medienai atliktų savo funkciją, tai yra apsaugotų medieną ir tuo pačiu atrodytų skoningai – neskubėkite pirkti pačių pirmų dažų, kurie pakliūna po ranka. Pasikonsultuokite su mūsų komandos specialistais, kurie atsižvelgdami į individualius klientų norus patars bei rekomenduos tinkamiausią sprendimą.

Medienos paruošimas dažymui

Net ir kokybiškiausi medienos dažai neduos norimo rezultato jeigu tinkamai neparuošite medinio paviršiaus. Prieš dažant, mediena turi būti gerai išdžiūvusi, nedulkėta ir švari. Jei mediena buvo dažyta anksčiau, besilupančios dalys turi būti nuvalytos, o senasis gerai prikibęs dažų sluoksnis turėtų būti pašveičiamas, dėl geresnio dažų sukibimo. Beicas medienai taip pat neturėtų būti pamirštas. Prieš dažant arba baigus dažyti rekomenduojama naudoti specialias priemones nuo drėgmės, vabzdžių bei pelėsio. Tai garantuos atliktų darbų ilgaamžiškumą.

Medienos rūšis

Ieškant geriausių dažų – reikia atkreipti dėmesį ir į medžio rūšį. Pavyzdžiui, jeigu reikia dažais padengti tamsią medieną, tokiu atveju reikia naudoti blokuojantį gruntą. Jis padeda sumažinti drėgmės įsiskverbimą į medieną. Kokie dažai geriausiai tinka konkrečiai medienai patarti gali profesionalas.
Dažant namus reikia pasirinkti tiek kokybiškus dažus, tiek susipažinti su dažymo technologijomis. Tik visapusiškas pasirūpinimas medžiagomis ir darbu garantuos kokybišką rezultatą.

Mūsų gaminiai – kiekvienam pagal poreikius bei galimybes

Šiuo metu rinkoje egzistuoja toks platus dažų pasirinkimas, kad sunku nuspręsti, kurie geriausi. Svarbiausia atminti, kad jeigu reikia dažyti medieną – pirkite jai specialius dažus. Dažnai žmonės klausia, kuo skiriasi dažai nuo beico. Atsakant į šį klausimą, tiek dažai, tiek beicas, atlieka medienos apsaugos nuo drėgmės vaidmenį, bet turi skirtingą išvaizdą. Medienos dažai pasidengia taip, kad mediena būna pilnai uždaryta, bei vizualiai nebesimato medžio tekstūros. Dengiant beicą, mediena atrodys natūralesnė, bei matysis medžio tekstūra.
Kaina. Mūsų siūloma produkcija atitinka klientų poreikius – kokybė už gerą kainą. Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas atrastų tokius dažus, kurie jam padės pasiekti geriausių rezultatų.
Platus pasirinkimas. Teikiame labai platų dažų pasirinkimą. Vien dažai medienai smulkiau klasifikuojami pagal dažymo pobūdį bei žmogaus poreikius.
Kokybė. Produkciją perkame tik iš žinomiausių pasaulio gamintojų. Nieko neparduodame, ko patys nesame išbandę. Kaip geriausia patikėti? Išbandykite!
Konsultacijos. Jeigu nežinote, kokie dažai ar beicas medienai Jums tinka labiausiai – kreipkitės į mus. Suteiksime Jums visą reikalingą informaciją bei padėsime tinkamai pasirinkti.
Galimybės. Jeigu Jums reikia konkrečios prekės, tačiau nežinote kur gauti – kreipkitės į mus. Mums labai svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės patenkinti ir individualius jo poreikius.

Viskas apie medinių fasadų dažymą

Įsigijus kokybiškus medienos dažus – vienu žingsniu priartėjote link laukiamo rezultato. Visgi, jeigu norite, kad medinis namo fasadas atrodytų gražiai – pateikiame kelis patarimus.
1. Prieš naudojimą ir pačio dažymo metu rekomenduojame kuo dažniau maišyti dažus. Taip jų tekstūra išliks vienoda.
2. Baigus dažyti teptuką reikia laikyti sandariame polietileno maišelyje. Žinoma, prieš tai kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite. Kitą dieną jį galėsite ir toliau sėkmingai naudoti.
3. Įsigiję dažus juos išbandykite ant medienos paviršiaus krašto. Palaukite kol susigers ir pasižiūrėkite, kaip atrodo.
4. Kad pavyktų išvengti skirtingų spalvų fasado – viename dubenyje pasiruoškite reikiamą kiekį dažų. Juk iš pirmo karto nudažyti viso namo dažniausiai nepavyksta, o ir dažai dažnai papildomai maišomi su specialiomis priemonėmis.
5. Jeigu ant dažomo paviršiaus atsiranda vandens purslai – kuo skubiau juos pašalinkite, kadangi sustingus atrodys neestetiškai ir matysis.
6. Siekiant geriausio rezultato dažyti rekomenduojame bent du kartus.

Atnaujinti medinius namus rekomenduojama kas 5-10 metų. Tai optimaliausias laikas padėsiantis mediniams fasadams atrodyti gražiai ir funkcionaliai.