Fasadų dažymo sistemos, fasado dažai

Universalus gruntas Pegalink® Adhesion Primer

Vandens pagrindo universalus gruntas vidaus ir išorės sienoms

Plačiau

Vidaus ir išorės sienų dažai Paracem®,

Akriliniai pusiau blizgūs vidaus ir išorės sienų dažai

Plačiau

Porėtų paviršių impregnantas Secco® Hydro Creme Hydrophobing

Hidrofobiška pasta neporėtiems betoniniams ir mineraliniams paviršiams

Plačiau

Matiniai fasadų dažai, Mathys Parasil®,

Lengvai dengiami, silanizuoti matiniai fasadų dažai

Plačiau

Fasadų dažai Murfill® RP SILOXAN NF

Labai elastingi hidrofobiški fasadų dažai.

Plačiau

Stogo ir fasado dažai Mathys Coating PRT®

Vienakomponenčiai dažai sienoms ir stogams, idealiai tinkantys drėgnom sąlygom.

Plačiau

Porėtų paviršių impregnantas Mathys Secco Super

Vandenį atstumiantis porėtų paviršių impregnantas, pagamintas polisiloksano pagrindu.

Plačiau

Fasado dažai su kvarcu Rust-Oleum Murfill Quartz

Elastingi įtrūkimus padengiantys hidroizoliaciniai fasado dažai su kvarco užpildu

Plačiau

Hidroizoliaciniai fasado dažai Rust-Oleum Murfill Renovation

Matiniai, 500% elastingumą siekiantys fasado dažai, idealiai tinkantys istorinių ir naujų pastatų renovacijai, bei dekoravimui.

Plačiau

Kaučiuko pagrindo gruntas Rust-Oleum Primer 44 HS

Paruoštas naudojimui, vieno komponento kaučiuko pagrindo gruntas, užtikrinantis idealų dažų sukibimą su mineraliniais paviršiais.

Plačiau

Skardos dažai Mathys Metal Cladding Topcoat

Vandens pagrindo, pusiau blizgūs, dekoratyviniai skardos dažai

Plačiau

Purvinų sienų dažai Mathys Durbocem

Dažai, pritaikyti drėgnų vidinių ir išorinių sienų ir rūsių dažymui.

Plačiau

Fasadų dažai Mathys Murfill Waterproof

Elastingi, hidroizoliaciniai fasadų dažai, apsaugantys fasadą nuo drėgmės.

Plačiau

Fasado dažai

Žinoma, namo vidus yra kur kas svarbesnis komfortabiliam gyvenimui nei lauko sienų išvaizda, tačiau šuo metu vis daugiau žmonių nusprendžia investuoti į nutrupėjusį, pilką namo fasadą, kurio prikėlimas naujam gyvenimui suteiks ne tik estetinę išvaizdą, bet ir prailgins namo eksploatacijos terminą. Fasado dažai – paprasčiausias būdas atnaujinti senas namo sienas.
Siekiant gražaus namo fasado reikia tiek tinkamai paruošti paviršių, tiek įsigyti kokybiškus dažus.
Namo fasado paruošimas dažymui
Kuo geriau paruošite fasado paviršių – tuo geresnių rezultatų pavyks pasiekti. Tai pirmas žingsnis, o jis, kaip žinia, visada būna svarbiausias. Pasiruošimas priklauso nuo esamos fasado būklės. Jeigu jis labai sutrūkinėjęs – tuomet reikės daugiau laiko skirti tvarkymui. Pasiekti geriausią dažymo rezultatą pavyks jeigu dažysite lygų, sausą paviršių. Jeigu norite paprastai įsitikinti, ar fasadas jau paruoštas dažymui – naudokite lipnią juostelę. Užklijuokite ją ant namo paviršiaus ir nulipinkite. Jeigu ant jos liko fasado dulkių – teks dar padirbėti. Jeigu juostelė švari – pats laikas dažymui.
Gruntavimo ir fasado lyginimo darbai
Prieš dažant, paviršių reikia padengti specialiu grunto sluoksniu, kuris lygiai įsiskverbia ir sutvirtina uždedamus dažus. Išsirinkus norimus fasado dažus, gruntas parenkamas pagal individualią dažymo sistemą.
Dažymo darbai
Jeigu pasirinkti fasado dažai yra kokybiški – nebūtina samdyti profesionalaus dažytojo. Darbus nesunkiai atlikti galėsite ir patys. Šių dažų pagrindinė funkcija – apsaugoti pastatą nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Fasado dažai turėtų būti pasirenkami įvertinus šiuos kriterijus:
1. Pagrindo būklė. Norint atrasti konkrečiam fasadui tinkamiausius dažus, reikia įvertinti jo pagrindo charakteristiką: (vandens) sugerties gebą, tvirtumą, tirpiųjų druskų padėtį, pH ir kitus veiksnius. Profesionalai Jus pakonsultuos ir padės pasirinkti.
2. Spalva. Fasadams dažniausiai pasirenkamos neutralios spalvos. Visgi, rinkoje egzistuoja labai platus spalvų ir atspalvių pasirinkimas, tad siūlome atsakingai išsirinkti tinkamą spalvą.
3. Pagrindo charakteristika. Svarbu nustatyti, ar ant fasado nėra grybelių bei kitų panašaus pobūdžio organizmų. Galima įsigyti dažus arba gruntą, kurie padeda nuo jų apsisaugoti arba juos sunaikinti.
4. Klimatas. Gyvenant Lietuvoje, reikia pagalvoti ir apie tai, kad per metus būna ir labai karštų, ir labai šaltų dienų. Pavyzdžiui, gyvenantys pajūryje turėtų rinktis dažus, kurie labiau atsparūs drėgmei ir korozijai.
5. Ekologiškumas. Šiuo metu tai labai svarbus aspektas. Ir ne tik todėl, kad žmonės nori saugoti gamtą. Todėl, kad jie nori saugoti save, savo ir savo vaikų sveikatą.
Jeigu fasado dažus perkate pirmą kartą – konsultacija su specialistu bus labai naudinga. Mes konsultuojame tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Kreipkitės. Padėsime atrasti Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį variantą.

Fasadų dažymo sistemos

Purvinų sienų dažai. Senos statybos namams būtina įsigyti kokybiškus dažus, kurie padės paslėpti net ir labai neestetiškai atrodantį paviršių. Šio tipo dažai tinka tiek fasadams, tiek drėgniems rūsiams dažyti. Padengti dažais drėgnus paviršius yra būtina. Šie fasado dažai puikiai limpa net ir ant labai drėgno paviršiaus. Taigi, tai puikus pasirinkimas gyvenantiems ypatingai drėgnomis sąlygomis.
Porėtų paviršių impregnantas. Porėtas pagrindas – vienas estetiškiausių namų fasadų sprendimų, tačiau norint, kad jis atrodytų gražiai – priežiūra yra būtina. Pagrindinė jo savybė – apsaugo nuo drėgmės. Specialia medžiaga padengus paviršių – vanduo nebesikaups plyšiuose ir paprasčiausiai nubėgs nuo fasado. Taip užsitikrinsite sienų ilgaamžiškumą.
Fasadų dažai Murfill Waterproof. Šie fasado dažai yra itin elastingi, todėl padeda apsaugoti sienas nuo drėgmės ir garantuoja, kad dėl nuolatinio lietaus ar judėjimo neliks jokių įtrūkimų. Šių dažų veikimo principas – neleidžia tiesioginiam vandeniui patekti į fasadą, o mikroporų struktūra leidžia išeiti garams iš namų sienų.

Investuoti į kokybiškus fasadų dažus verta. Kadangi pastatai retai atnaujinami – jau geriau atlikti tai kartą, tačiau investavus daugiau laiko bei pinigų, nei procesą kartoti kas kelerius metus. Juk gražūs namai, tai ir sveiki namai.