Epoksidinės liejamos ir dažomos grindų dangos įrengimas

garazo grindu danga kitokia renovacija (Copy)Profesionalus ir greitas grindų įrengimo sprendimas – Epoksidinės grindys. Šis grindų dangos įrengimas yra greitas, nebrangus ir lengvai prižiūrimas po įrengimo. Lyginant šią sistemą su kitomis grindų dangomis, ji yra gerokai pranašesnė, nes:

✔️ Iki 500 m2 ploto patalpoms epoksidinę sistemą galime įrengti per 3-4 d.
✔️ Epoksidinė danga yra besiūlė, todėl sumažėja tikimybė papildomų skysčių patekimui į pagrindą, dėl medžiagos tvirtumo nebijo smūgių ar mechaninio poveikio.
✔️ Epoksidinė grindų danga yra visiškai neįgerianti ir besiūlė, todėl šią dangą lengva valyti ar nuplauti su vandeniu.
✔️ Per laiką nusidėvėjus ar atsiradus defektams ant įprastinės grinų dangos, jų renovacija yra sudėtinga arba dažnais atvėjais reikia iš naujo įrengti visas grindis. Epoksidinę grindų dangą galima padengti papildomu sluoksniu, kuris panaikins nusidėvėjimo ženklus.
✔️ Epoksidinę grindų dangą galima įrengti ant tvirtų senų grindų dangų, kaip plytelės, sena epoksidinė danga ar dažyto betono.

Mūsų įrengtos grindų sistemos yra pritaikytos sąlyčiui su cheminėmis medžiagomis, tepalais, druskomis, riebalais. Todėl šias grindų dangas įrengiame:

✔️Privatiems garažams; ✔️Servisams; ✔️Katilinėms; ✔️Buitinėms patalpoms; ✔️Sandėliams; ✔️Angarams; ✔️Laiptinėms; ✔️Pramoninėms virtuvėms; ✔️Gamybinėms patalpoms; ✔️Plovykloms;